www.notam.pl -aktualności

czwartek, 06 sierpnia 2009

Pierwsza część spotkania pomiędzy CBA a pracownikami ULC-u zakończyła się hokejowym wynikiem 8-0. Pracownicy LKE w kolejnych tercjach wystąpią w koszulkach hokejowego mistrza Polski - Cracovii, czyli w pasiakach. Podczas tego jednostronnego widowiska czterech zawodników drużyny ULC zostało znokautowanych na 3 miesiące, a pozostali czterej członkowie ekipy gości w eskorcie i pod nadzorem policji opuścili miejsce potyczki. Notam.pl przewiduje dogrywkę z udziałem innych sportowców z ulicy Flisa 2. Nawiasem mówiąc stary adres drużyny LKE - ul. Żelazna brzmi, nomen omen, jakoś bardziej aktualnie.

W wyniku odniesionych obrażeń drużyna gości odwołała podobno sierpniową sesję egzaminacyjną.

sobota, 13 czerwca 2009

Dziś postanowiłem zaprosić wszystkich do zabawy. Publikuję pięć moich zdjęć lotniczych. Zadanie jest dość proste, tak mi się przynajmniej wydaje. Trzeba zidentyfikować miejsca, które owe fotografie prezentują. W odpowiedziach proszę o format typu:

 

1.warszawa okęcie

2.elbląg

3.heathrow

4.lotnisko w grudziądzu

5.hel

Jeśli jakakolwiek odpowiedź będzie błędna mój komentarz będzie brzmiał lakonicznie NIE! bez podawania ile i które odpowiedzi są błędne. Dopiero gdy ktoś poda wszystkie dobre odpowiedzi pojawi się napis TAK! A dla utrudnienia zabawy i żeby nie było spamowania jedna ważna reguła. Można dokonać tylko jednego wpisu dziennie, więc jak się pomylisz, musisz czekać do północy w nadziei, że nikt nie odgadnie łamigłówki przed Tobą. Powodzenia!

                               1. piękny samolot, ale gdzie on stoi?

2. cessna, a w środku ja, ......., SP KBW airborne, runway heading

3. jaki piękny grat, czy ktoś może wie co to za samolot?

                               4. a cóż to, wielki transformator czy jak?

 

5. siwy dym, gęsta mgła, czeski film!

 

czwartek, 11 czerwca 2009

W moim laptopie już siedzą i czekają na publikację następujące artykuły :)

  1. Jak teoretycznego ATPL-a robiłem cz.1,

  2. Jak teoretycznego ATPL-a robiłem cz.2,

  3. Jak teoretycznego ATPL-a robiłem cz.3

  4. Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje ..............

  5. Du ju spik inglisz -

  6. Ja ULC 4:1

czemu siedzą i czekają? bo przyjemności trzeba dawkować!

dla was zagadka o czym będą artykuły 4, 5 i 6. Tym razem do wygrania LUTOWNICA!

Przypominam, że poprzedni konkurs wygrał FLYER za co otrzymał nagrodę główną - KALORYFER! 

czwartek, 22 stycznia 2009

Blog nie umarł, umarł sezon. Jak nie śnieg to chlapa i latania nie ma. Ani w Pruszczu, ani w Elblągu. Spędzam za to pracowicie czas na kursie do ATPL, który kończę w lutym. Wiem, że Was nie rozpieszczam, ale lepsza cisza niż mierne teksty. Poza tym opisuję to co przeżyłem, a skoro nie przeżyłem lotniczo niczego to i o czym tu pisać? Skoro tak tęsknicie, to w ten weekend czeka Was niespodzianka. Jako, że już jutro od rana aż do niedzieli wieczorem siedzę właśnie na kursie ATPL, to opiszę wieczorem w pokoju hotelowym jak taki kurs przebiega i na co zwrócić uwagę. Pozdrawiam i dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość.

Przemek

piątek, 19 grudnia 2008

Wszystkim odwiedzjącym notam.pl życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia i jednocześnie zapowiadam, że jeszcze w tym roku pojawią się nowe wpisy.

 
1 , 2 , 3